Skip to main content

Pelni naudu, piedaloties aptaujās.

Vai vēlaties ietekmēt pasaules tirgu un nopelnīt naudu, piedaloties aptaujās?

Reģistrējieties bez maksas vietnē TGM Panel Latvia

tgm panel logo - you are right place section

Jūs esat atraduši pareizo vietu!

Reģistrējieties šodien bez maksas un saņemiet samaksu par dalību mūsu tiešsaistes un mobilajās aptaujās!

Mēs, TGM Panelis, rūpējamies, lai jūsu viedokli uzklausītu uzņēmumi, kuriem rūp jūsu apmierinātība, izmantojot mūsu maksas aptaujas Latvijā.

Regulāri piedalieties mūsu tirgus izpētes aptaujās, sazinieties ar pazīstamiem uzņēmumiem un saņemiet samaksu skaidrā naudā, turklāt, ērti atrodoties mājās vai birojā.

Mēs veidojam savas aptaujas tā, lai tās būtu aizraujošas un viegli aizpildāmas. Mūsu aptaujas arī palīdzēs jums attīstīties kā patērētājam. Viss, kas jums nepieciešams, lai tajās piedalītos, ir piekļuve jebkurai ierīcei un internetam!

Kāpēc mums vajadzētu strādāt kopā?

reward TGM

APMAKSĀTAS MOBILĀS APTAUJAS

Atbildot uz mūsu aptaujām, tas ir vienkāršs un ātrs veids, kā gūt peļņu. Nopelniet līdz 2,60 EUR par katru aizpildīto anketu, izmantojot TGM maksas aptaujas.
SECURITY AND CONFIDENTIALITY icon TGM

JŪSU DATI IR DROŠĪBĀ

Mūsu komanda ir apmācīta, lai jūsu personas dati nenonāktu nepareizās rokās. Mēs arī nodrošinām to, ka jūsu atbildes tiešsaistes aptaujās ir anonīmas.
TGM PANEL Latvia NO STRINGS ATTACHED icon TGM

PIEVIENOŠANĀS IR BEZ MAKSAS!

Nav nekādu sarežģījumu! Pievienojieties mūsu globālajai kopienai, lai veiktu tiešsaistes aptaujas, tās ir pilnīgi bez maksas. Reģistrējieties tagad un pelniet naudu tiešsaistē ar mūsu apmaksātajām aptaujām!

TGM PANEL LATVIA- convenience icon TGM

NAV IEROBEŽOJUMU

Mēs nodrošinājām, lai mūsu aptaujas būtu pieejamas no jebkuras ierīces: viedtālruņiem, klēpjdatoriem vai planšetdatoriem. Piekļuve internetam ir vienīgā prasība, pirms sākat pelnīt no mūsu maksas aptaujām.
TGM PANEL LATVIA - getting reward icon tgm panel

SAŅEMT BALVU IR VIENKĀRŠI

Saņemiet savu maksājumu un nopelnīto naudu par aptaujām, izmantojot paypal.com vai dāvanu karti, tiklīdz savā kontā savāc 10 EUR no naudas aptaujām.
share insights icon tgm panel

PADALIES AR SAVU VIEDOKLI

Iesaistieties pasaules vadošo zīmolu piedāvāto pakalpojumu un produktu kvalitātes ietekmēšanā, dalieties ar mums savā viedoklī un saņemiet samaksu par aptauju veikšanu.
tgm panel
tgm panel

Strādāsim kopā un veidosim lieliskas lietas!

Pasaulē lielākie zīmoli vēršas pie mums, lai noskaidrotu, ko jūs kā patērētājs vēlētos mainīt pašreizējos produktos un pakalpojumos, un kādus jaunus produktus un pakalpojumus jūs sagaidāt.

Dalība mūsu apmaksātajās aptaujās ne tikai palīdzēs jums kā patērētājam attīstīties un gūt peļņu, bet arī palīdzēs izveidot labāku tirgu visā pasaulē. Ar jūsu līdzdalību un mūsu saikni, ar globāliem zīmoliem no vairāk nekā 100 valstīm, mēs varam palīdzēt radīt labākus produktus un augstāku pakalpojumu kvalitāti. Dalieties ar mums savā viedoklī, un mēs gādāsim, lai jūsu viedoklis tiktu sadzirdēts.

tgm panel LATVIA logo global market

Mēs nopietni uztveram jūsu privātumu

tgm panel protects your privacy from every possible threat
Jūsu dati tiek aizsargāti visos iespējamos veidos
No spams will be sent
Jūs saņemsiet e-pasta ziņojumus tikai no TGM paneļa, bez trešām pusēm
unsubscribe easily
Varat jebkurā laikā anulēt abonementu
General Data Protection Regulation (GDPR) and ESOMAR
Mēs ievērojam Vispārīgās Datu Aizsardzības Regulas, Vispārīgā Datu Aizsardzības Regula (GDPR) un ESOMAR noteikumus

Kāpēc ir vērts veikt apmaksātas aptaujas par naudu?

Apmaksātas tiešsaistes aptaujas vienā vietnē ir paredzētas, lai savāktu informāciju, domas un viedokļus no potenciālā klienta, no otras puses, to uzdevums ir nodrošināt vieglu un ātru peļņu, izmantojot internetu.

Taču ir daudz vairāk veidu, kā nopelnīt tiešsaistes aptaujā, kad jūs veicat aptaujas par naudu:
No time frame
Nav laika ierobežojumu, kas atvieglo grafika plānošanu, lai pelnītu naudu, veicot aptaujas.
best paid survey sites
Pietiek tikai apmeklēt labākās apmaksāto aptauju vietnes, piemēram, TGM Paneli, lai iegūtu jaunus veidus, kā nopelnīt
no experience required
Šim darbam nav nepieciešama pieredze. Tiešsaistes aptaujas, par kurām maksā naudu, var veikt bez īpašas kvalifikācijas vai kursiem.
interests and preferences

Tēmas ir pietiekami daudzveidīgas, lai atrastu individuālajām interesēm un vēlmēm atbilstošu aptauju, jo tās piedāvā daudzi pētniecības uzņēmumi.

Paid surveys at home
Maksas aptaujas mājās nav grūti veikt, tām ir raksturīga vienkāršība un vieglums, sniedzot atbildes. To veikšana parasti neaizņem vairāk par dažām minūtēm.
research panels
Pat ja mēs jau esam reģistrējušies kādā no pētījumu paneļiem, kas piedāvā apmaksātas aptaujas, mēs joprojām varam pievienoties citam panelim. Tā ir ļoti laba metode, jo tā palielina mūsu ienākumus no veiktajām aptaujām.
opportunity
Aptaujās bieži tiek jautāts par pakalpojumiem un produktiem, kas vēl nav pieejami vietējā tirgū. Tas dod mums iespēju uzzināt vairāk par jaunumiem.
Earning on surveys
Mūsu viedoklim, kas izteikts aptaujā, ir reāla ietekme uz uzņēmuma produktu un pakalpojumu uzlabošanu. Tas ir viens no iemesliem, kādēļ tiek veidota aptauja. Pelnīšana no aptaujām sniedz mums ne tikai ienākumus, bet arī patiesu gandarījumu.
  Labākās apmaksātās tiešsaistes aptaujas iekš TGM Latvia. Veiciet Aptaujas par Maksu Tiešsaistē. Pievienojieties šodien un pelniet punktus!

  Kas ir TGM Panelis un kā ar tā palīdzību veikt tiešsaistes un mobilās aptaujas?

  TGM paneļa lapa tika izveidota visiem cilvēkiem, kuri:
  Meklē alternatīvu ienākumu avotu savas sētas mierā un klusumā un vēlas veikt aptaujas par naudu (naudu var izņemt, izmantojot PayPal un dāvanu kartes).
  Vēlaties nopelnīt naudu tiešsaistē vienkāršā veidā
  Vai esat pietiekami pacietīgs un izturīgs, lai saņemtu samaksu par aptaujām
  Patīk dalīties viedokļos ar citiem
  Vēlas ietekmēt tirgū pieejamos produktus un pakalpojumus
  Novērtējiet tiešsaistes aptaujās uzdoto jautājumu vieglumu un ērtumu par naudu
  Pavadiet daudz laika, izmantojot datorus vai viedtālruņus
  Meklējiet vienkāršus un patīkamus veidus, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ko vēlāk var pārvērst mobilajā papildinājumā, naudā, izmantojot PayPal maksājumus un dāvanu kartes (mēs nesūtām naudu uz bankas kontu)
  Sagaidiet maksājošus un stabilus pelnīšanas portālus vai apsekojumu vietni, kas maksā tiešsaistē
  Esat atvaļinājumā un vēlaties nopelnīt papildu naudu, izmantojot mūsu vietni
  Vēlētos labāk izmantot laiku, kas pavadīts rindās, ceļā uz darbu, skolu vai tikšanos
  Bieži izmantojiet internetu, izmantojot viedtālruņus, un apmeklējiet vietnes aptauju
  Zina, ko vēlas, un ir atvērti jauniem izaicinājumiem
  Neizlēmuši un vēlētos iespēju izvēlēties, kā arī - saņemt apmaksu tiešsaistē
  Meklējat drošu peļņu, neveicot savu finansiālo ieguldījumu
  Novērtējiet savu laiku, kas pavadīts, aizpildot mobilo vai tiešsaistes aptauju par naudu.
  Vai esot tiešsaistē un apmeklējat aptauju vietnes, lai nopelnītu naudu un aizpildītu aptaujas
  Tāpat kā brīvība, dalīties ar savu vērtīgo viedokli, tiešsaistes aptauju vietnes un ... tirgus izpēti
  Vēlaties saņemt samaksu par aptaujām un būt pārliecināts, ko varat nopelnīt
  Meklējat labākās tiešsaistes aptaujas, kas maksā, un kur ir viegli saņemt samaksu par aptauju veikšanu
  Vēlaties nopelnīt par katru aptauju, kuru viņi izpilda
  Pievienojies TGM Panel Latvia un saņem apmaksātas tiešsaistes aptaujas. Negaidiet un sāciet pelnīt naudu tiešsaistē!

  Kā viegli nopelnīt naudu internetā?

  Pēc došanās uz mūsu izpētes paneli varat sākt pelnīt naudu uzreiz.
  Kā sākt?

  Pirmais solis ir reģistrēties mūsu vietnē - vienā no labākajām aptauju vietnēm. Reģistrējoties jāaizpilda jūsu pamatinformācija, jo īpaši e-pasta adrese, dzimšanas datums un dzimums. Lūdzu, atcerieties, ka norādītajai informācijai jābūt patiesai - tas nodrošinās vieglu informācijas un nopelnītās naudas plūsmu. Jūs varat reģistrēties paneļa tīmekļa vietnē vai respondentu portālā, apmeklējot portal.tgmpanel.com way-to-earn-money

  Otrajā posmā ir jāapstiprina jūsu identitāte un jāreģistrējas vietnē. Lai apstiprinātu savu informāciju, ir jānoklikšķina uz saites, kas jums nosūtīta uz e-pastu. Lūdzu, neaizmirstiet pārbaudīt reklāmu un surogātpasta mapi, ja nevarat atrast aktivizācijas e-pastu.

  Lai nodrošinātu, ka mūsu e-pasta vēstules nonāk jūsu iesūtnē, nevis surogātpasta mapē, lūdzu, pievienojiet savam kontaktu sarakstam vai adrešu grāmatai.

  way-to-earn-money

  Trešajā solī ir nepieciešams veltīt dažas minūtes, lai aizpildītu savu profilu. Tādējādi jūs tiksiet pievienots pareizajām aptaujām, nevis tērēsiet laiku neefektīvai izpētei. Pat aizpildot savu profilu, jūs iegūsiet punktus (un katrs punkts nozīmē nopelnītu naudu), un jūs varat to atjaunināt ik pēc 6 mēnešiem. Mūsu viedokļu aptaujās jautājumi ir vērsti tikai uz Latvijas produktiem un pakalpojumiem.way-to-earn-money

  Ceturtais solis ir vislabāko apmaksāto aptauju gaidīšana. Kad būs pieejama jūsu profilam atbilstoša izpēte, jūs parasti saņemsit paziņojumu uz e-pastu. Tādā veidā jūs nepalaidīsiet garām iespēju palielināt savu bilanci mūsu tiešsaistes panelī. Tas ir svarīgi arī pētījuma temporalitātes dēļ – pēc dažām dienām (un dažkārt pat stundām) aptauja būs neaktīva.

  Atcerieties, ka mēs neinformējam par visām aptaujām pa e-pastu un daži no paziņojumiem var pazust citās sarakstēs, tāpēc ir labi ikdienā, piemēram, rīta kafijas laikā, ielogoties savā respondentu panelī https://portal.tgmpanel.com, lai pārbaudītu, vai ir kādas jaunas aptaujas, kuras var aizpildīt (tas ir, vai ir iespēja nopelnīt naudu tiešsaistē).

  Paziņojumus par jaunām aptaujām varat saņemt arī, izmantojot WhatsApp un Facebook ziņapmaiņas lietotnes un Chrome spraudņus (lai aptaujas parādītos tieši jūsu tālrunī vai datora ekrāna sānos). Šīs opcijas var ieslēgt (un tikpat viegli izslēgt) konfigurācijas iestatījumos savā personīgajā kontā pētījumu panelī https://portal.tgmpanel.com

  way-to-earn-money

  Piektais solis ir aptaujas veikšana. Atkal jāatceras, ka sniegtajām atbildēm jābūt pārdomātām un godīgām. Atcerieties - jūsu darbs ar mūsu aptaujām tiešsaistē, jūsu ieguldījums dažādu uzņēmumu pasūtītajos tirgus pētījumos ir ļoti svarīgs. Pamatojoties uz šīm aptaujām, tiek pieņemti svarīgi lēmumi, kas var ietekmēt arī jūsu dzīvi. Sniedzot godīgas atbildes, kad aizpildāt aptaujas, jums nav ne par ko jāzutraucas, jo mūsu paneļa apmaksātās tiešsaistes aptaujas ir pilnībā anonīmas.

  Pēc aptaujas pabeigšanas mēs varam pārbaudīt, cik daudz esam nopelnījuši. TGM panelis piedāvā nopelnīt naudu par veikto aptauju EUR valūtā un punktus (1 pt = 1 EUR). Jūs saņemsiet arī 0,02 punktus par pavadīto laiku, ja nekvalificēsities pētījumam (slēgta aptauja, pilna kvota, nepieciešams cits respondentu profils utt.)

  way-to-earn-money

  Sestais solis ir visjaukākais, jo tas ietver maksājuma saņemšanu. Atcerieties pārbaudīt minimālo summu, kas nepieciešama pārskaitījumam. TGM Paneļa gadījumā šī summa ir vienāda ar 10 EUR eiro maksājumiem vai 3 EUR punktu atlikuma maksājuma gadījumā (dažas aptaujas tiek apmaksātas eiro, dažas punktos vēlāk konvertētas uz eiro – atkarībā no klienta).

  Arvien vairāk pētījumu paneļu, tostarp TGM Panelis veic naudas izmaksu, izmantojot PayPal pārskaitījumus – paypal.com. Vēlāk varam pārskaitīt maksājumu no PayPal konta uz parasto bankas kontu. Pēc dažām dienām mūsu nauda būs pieejama gala kontā.

  Nopelnīto summu ir iespējams izmantot arī tālruņa konta papildināšanai (ja jums ir papildināms tālrunis).

  Trešais veids, kā saņemt naudu, ir, izmantojot Gcodes dāvanu kodus - vairāk informācijas app.gcodes.com.

  way-to-earn-money
  Reģistrējieties mūsu tiešsaistes panelī. Tas ir bez maksas! Pelniet naudu par katru veiksmīgi pabeigtu aptauju!
  Pirms pirmā maksājuma jums ir jāapstiprina tālruņa numurs - to varat pievienot savam profilam.

  Vai tas nav vienkārši?

  Laiks, kas pavadīts ceļā uz darbu, skolu, sapulci vai kafijas pauzē, būs pietiekami, lai nopelnītu naudu, un viegli un patīkami nopelnītu naudu, izmantojot tiešsaistes aptaujas. Dažas minūtes dienā, kas veltītas aptauju veikšanai, palielinās mūsu konta atlikumu.
  Isn’t that easy?

  Bet kā atrast labākās aptauju vietnes Latvijā?

  Aptaujas, kas parādās, sērfojot tīklā, nav tas, ko mēs meklējam. Tās ir bezmaksas, un tās mums nesīs neko citu, kā tikai veltīgu laika tērēšanu - pat ja tās piedāvā, piemēram, PayPal vai dāvanu kartes.

  Lai nopelnītu, veicot aptaujas, mums ir jāatrod uzticams pētījumu panelis, kas garantēs mums samaksu par veikto aptauju. Pēdējā laikā tiešsaistē ir parādījušies daudzi šādi portāli.

  Kurš no tiem man būtu jāizvēlas?

  Acīmredzot jums jāizvēlas tāds, kas ir viegli lietojams, salasāms un, pats galvenais, maksā. Piemēram, TGM Panel! Aicinām Jūs reģistrēties un sākt pelnīt naudu.
  Pelniet naudu, veicot tiešsaistes aptaujas!

  Kas ir tirgus izpēte, kas ir izpētes uzņēmumi un kādam nolūkam tiek veikta izpēte?

  Tirgus izpēte sastāv no datu vākšanas un interpretācijas. Šīs aktivitātes ļauj noteikt tirgus pamatelementus, tai skaitā preču un pakalpojumu cenas, to pieprasījumu un piedāvājumu, patērētāju viedokli un uzvedību.

  Tirgus izpēte ļauj arī noteikt konkurences virzienu. Šobrīd uzņēmuma panākumi ir atkarīgi no analīzes, kas atvieglo pareizo lēmumu pieņemšanu biznesā. Zināšanas par tirgus prasībām un pareizi pielietotas mārketinga stratēģijas ļauj radīt jaunus pakalpojumus un produktus.

  Galvenais datu vākšanas elements, kas dod pārsvaru pār konkurenci, ir tirgus izpēte.

  Šāda izpēte ir ieteicama paaugstināta riska gadījumos, kad tiek pieņemti svarīgi lēmumi par uzņēmuma rīcību. Šādas situācijas galvenokārt ietver:

  • Konkurences parādīšanās, kas izraisa lielu klientu interesi.
  • Plānota paplašināšanās jaunos tirgos.
  • Pārveidot pārdevēju tirgu par pircēja tirgu.
  • Izmaiņas, kas saistītas ar attiecīgās valsts valdības ekonomisko politiku.
  • Pastāvīgas izmaiņas pircēju prasībās un viņu vajadzību samazināšanās.
  Pakalpojumu un produktu uzņēmumu veikto pētījumu galvenais iemesls ir pieaugošais pieprasījums pēc piedāvātajiem produktiem. Ir zināms, ka turpmāk minētie faktori palīdz iegūt pēc iespējas vairāk klientu:
  • Testa izpēte
  • Cenu izpēte
  • Zīmolu izpēte
  • Pētījumu izpēte
  • Klientu apmierinātības izpēte

  Pētījuma metožu izvēli ietekmē daudzi faktori, piemēram, datu vākšanai atvēlētais laiks, pētāmās jomas lielums, finanšu izdevumi un pētījuma mērķis.

  Aptauja (pieejama aptauju vietnēs) ir viena no populārākajām izpētes metodēm. Pateicoties datu vākšanas vienkāršībai un vienkāršai analīzei, tas kļuva par mārketinga pētījumu pamata rīku.

  Mēs izdalām vairākus aptauju veidus, kas ļauj vieglāk izvēlēties pareizo metodi pētāmajam jautājumam un klientam svarīgajiem aspektiem. Pašlaik tiek izmantotas šādas apsekošanas metodes:
  Telefona zvani
  Pasts
  Prese
  Tiešā
  Radio un televīzija
  Reklāma
  Dators
  Auditorija
  Izsniegšana

  Interneta laikmetā vispieejamākā un lētākā datu vākšanas metode ir tiešsaistes un mobilā aptauja un pārraide aptauju vietnēs. Šādiem pētījumiem ir salīdzinoši liels diapazons ar zemām finansiālajām izmaksām. Tiešsaistes aptaujas jautājumi ir vienkārši, un dalībniekiem uz tiem nav grūti atbildēt.

  Aptaujas anonimitāte garantē sniegto atbilžu ticamību, kas korelē ar veiktā pētījuma efektivitāti.

  Pelniet naudu, veicot tiešsaistes aptaujas!